DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


EasyBoard Profi: Ohybná platňa [2bm/ks]

Rozmer platne:
Typ sadrokartónu:
Výrobca: EasyBoard®
Kód produktu: 610001
Dostupnosť: do 10 dní
Cena bez DPH: 17.92
21.50
KS

Ohybná sadrokartónová platňa na oblúky veľmi malých polomerov. Sadrokartónová platňa je frézovaná na jemné drážky v rozostupe len 5mm, čo zabezpečuje veľkú flexibilitu pri ohýbaní. Použitie má všade, kde už nepostačuje použitie štandardnej 9 alebo 6mm hrubej sadrokartónovej platne. Využiť ju môžete nie len na výrobu oblúkových stropov alebo stien, ale aj pri výrobe sadrokartónových stĺpov.

Ohybné platne sú vyrábané zo sadrokartónu Knauf GKB alebo Rigips RB hrúbky 12.5mm. Rezanie drážiek je po celej dĺžke sadrokartónovej platne.

Pri montáži požadovaného tvaru je z dôvodu pevnosti potrebné zadnú časť platne vyplniť sádrou. Táto sádra po vytvrdnutí zabezpeči pevný a trvalý tvar. Pohľadovú stranu je potrebné jemne celoplošne prestierkovať aby sa vyrovnala jemne zalomená štruktúra oblúka.

UPOZORNENIE
Ohybné platne sú veľmi jemné a nie je ich možné posielať štandarným kuriérom. Doprava je možná len s využitím našej dopravy alebo osobným odberom v našom sklade.

 

 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 
 

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.