DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


EasyBoard Profi: WC modul

Typ sadrokartónu:
Výrobca sadrokartónu:
Rozmery:
Kód produktu: 1111001
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 10 dní
Cena bez DPH: 7.88
9.45
KS

Zdržuje Vás pri montáži inštalačných stien vymeriavanie a vyrezávanie otvorov pre vstavané WC a bidet? Nezdržujte sa a šetrite čas s využitím WC modulov EasyBoard®. Vyrobené sú pre jednoduché a rýchle montovanie na štandardné inštalačné WC systémy. Otvory pre upevnenie WC alebo tlačítka je vyrezané presne podľa štandardných rozostupov inštalačných WC prvkov Geberit dostupných na trhu. Prevedenie je možné objednať s obyčajného impregnovaného aj protipožiarneho sadrokartónu od výrobcov Knauf alebo Rigips.

Každá stavba je iná, preto sme pripravili na výber rôzne šírky sadrokartónových prefabrikátov. Výška prefabrikátu je vždy o 50mm vyššia ako výška inštalačného WC prvku Geberit Duofix. Horný presah môžte buď jednoducho odrezať, alebo využiť na previazanie s ďalšou konštrukciou sadrokartónovej steny.

Z DÔVODU RÔZNEJ VÝŠKY PODLAHY JE Z VÝROBY PRIPRAVENÝ PRESAH AJ NA SPODNEJ STRANE MODULU. PRI MONTÁŽI NA STENU HO JE PRETO POTREBNÉ SKRÁTIŤ NA POŽADOVANÚ VÝŠKU, KTORÚ DOPOČUJEME VYMERAŤ OD SPODNEJ HRANY TLAČÍTKA SPLACHOVAČA.

 

NEVYHOVUJÚ VÁM UVEDENÉ ROZMERY A ROZOSTUPY OTVOROV V PRE PRESTUPY INŠTALÁCII?

V prípade portreby vieme vyrobiť prefabrikáty na WC inštalačné steny aj pre systémy iných výrobcov inštalačných prvkov. Pre ich výrobu potrebujeme presné rozmery a rozostupy všetkých otvorov, ktoré treba do prefabrikátu vyrezať.

 

» DEKORAČNÉ A STROPY A STENY EASYBOARD® «

 

Plánujete si skrášliť dom alebo byt dekoračným stropom alebo stenou? Ste skúsený montážnik sadrokartónu, zručný domáci majster alebo iba začínate robiť so sadrokartónom? Je úplne jedno aké veľké máte skúsenosti. S prefabrikátmi EasyBoard®  zvládnete montáž jednoduchšie, rýchlejšie a krajšie ako pri doteraz bežných montážnych postupoch. V ponuke máme rôzne tvary a rozmery dekoračných stien alebo stropov. Od jednoduchých ale elegantných svetelných rámp až po atypické oblúkové tvary. Vybrať si môžete buď len základné prefabrikáty EasyBoard®, alebo celú sadu aj s príslušenstvom na kompletnú realizáciu. Objednávku realizovanú cez náš internetový obchod dopravíme kuriérom alebo našou vlastnou dopravou na Vami zadanú adresu.

 

» PREČO OBJEDNAŤ EASYBOARD®? «

 

Využitím moderných technológií si môžete uľahčiť Vašu prácu na stavbe. Realizácie budú jednoduchšie, krajšie a ešte Vám ponúknu možnosť ušetriť. Okrem bežných obkladov stúpačiek alebo svetelných rámp vyrobíme aj iné zložité tvary, ktoré bežným spôsobom nie je ani možné zrealizovať. Jednotlivé prvky sa dajú navzájom rôzne kombinovať, spájať alebo lepiť. Frézovať je možné z oboch strán sadrokartónovej platne a s rôznymi uhlami zalomenia. Okrem bežných sadrokartónových platni sú k dispozície aj prefabrikáty z impregnovaného alebo protipožiarného sadrokartónu. K dispozícii sú okrem platní štandardnej hrúbky 12,5mm aj 15mm hrubé platne.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantný výsledok je realizovaný jednoducho, rýchlo a šetrí až 70% času montáže. Využitie EasyBoardu® je na bežné, ale aj náročné realizácie. Prefabrikáty vyrobené s veľkou presnosťou zaručujú lepší vzhľad a značnú úsporu materiálu. Vďaka kombinácii rôznych uhlov a strán frézovania vzniknú tvary, ktoré bežným spôsobom nebolo možné zrealizovať. S EasyBoard® bude výsledok Vašej práce krajší, a výrazne jednoduchší na montáž. Spracovanie frézovaním ma využitie na jednoduché, ale aj veľmi náročné realizácie.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.