DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


EasyBoard Profi: WC modul

Typ sadrokartónu:
Výrobca sadrokartónu:
Rozmery:
Výrobca: EasyBoard®
Kód produktu: 1111001
Dostupnosť: do 10 dní
Cena bez DPH: 7.88
9.45
KS

Zdržuje Vás pri montáži inštalačných stien vymeriavanie a vyrezávanie otvorov pre vstavané WC a bidet? Nezdržujte sa a šetrite čas s využitím WC modulov EasyBoard®. Vyrobené sú pre jednoduché a rýchle montovanie na štandardné inštalačné WC systémy. Otvory pre upevnenie WC alebo tlačidla sú vyrezané presne podľa štandardných rozostupov inštalačných WC prvkov Geberit dostupných na trhu. Prevedenie je možné objednať z obyčajného impregnovaného aj protipožiarneho sadrokartónu od výrobcov Knauf alebo Rigips.

Každá stavba je iná, preto sme pripravili na výber rôzne šírky sadrokartónových prefabrikátov. Výška prefabrikátu je vždy o 50 mm vyššia ako výška inštalačného WC prvku Geberit Duofix. Horný presah môžete buď jednoducho odrezať, alebo využiť na previazanie s ďalšou konštrukciou sadrokartónovej steny.

Z dôvodu rôznej výšky podlahe je z výroby pripravený presah aj na spodnej strane modulu. Pri montáži na stenu ho je preto potrebné skrátiť na požadovanú výšku, ktorú doporučujeme odmerať od spodnej hrany tlačidla splachovača.

 

Špeciálne rozmery systémov

V prípade portreby vieme vyrobiť prefabrikáty na WC inštalačné steny aj pre systémy iných výrobcov inštalačných prvkov. Pre ich výrobu potrebujeme presné rozmery a rozostupy všetkých otvorov, ktoré treba do prefabrikátu vyrezať.

 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 
 

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.