Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle 0905 379 000

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


EASYBOARD® WC MODUL

NOVINKA
Cena 7.95
Pôvodná cena 9.35, Zľava 15 %
Dostupnosť: do 3 dní
Typ sadrokartónu:
Výrobca sadrokartónu:
Rozmery:
Cena bez DPH: 6.63
Výrobca: EasyBoard®
KS

Zdržuje Vás pri montáži inštalačných stien vymeriavanie a vyrezávanie otvorov pre vstavané WC a bidet? Nezdržujte sa a šetrite čas s využitím WC modulov EasyBoard®. Vyrobené sú pre jednoduché a rýchle montovanie na štandardné inštalačné WC systémy. Otvory pre upevnenie WC alebo tlačítka je vyrezané presne podľa štandardných rozostupov inštalačných WC prvkov Geberit dostupných na trhu. Prevedenie je možné objednať s obyčajného impregnovaného aj protipožiarneho sadrokartónu od výrobcov Knauf alebo Rigips.

 

Každá stavba je iná, preto sme pripravili na výber rôzne šírky sadrokartónových prefabrikátov. Výška prefabrikátu je vždy o 50mm vyššia ako výška inštalačného WC prvku Geberit Duofix. Horný presah môžte buď jednoducho odrezať, alebo využiť na previazanie s ďalšou konštrukciou sadrokartónovej steny.

 

Z DÔVODU RÔZNEJ VÝŠKY PODLAHY JE Z VÝROBY PRIPRAVENÝ PRESAH AJ NA SPODNEJ STRANE MODULU. PRI MONTÁŽI NA STENU HO JE PRETO POTREBNÉ SKRÁTIŤ NA POŽADOVANÚ VÝŠKU, KTORÚ DOPOČUJEME VYMERAŤ OD SPODNEJ HRANY TLAČÍTKA SPLACHOVAČA.

 

NEVYHOVUJÚ VÁM UVEDENÉ ROZMERY A ROZOSTUPY OTVOROV V PRE PRESTUPY INŠTALÁCII?

 

V PRÍPADE POTREBY VIEME VYROBIŤ PREFABRIKÁTY NA WC INŠTALAČNÉ STENY AJ PRE SYSTÉMY INÝCH VÝROBCOV INŠTALAČNÝCH PRVKOV. PRE ICH VÝROBU POTREBUJEME PRESNÉ ROZMERY A ROZOSTUPY VŠETKÝCH OTVOROV, KTORÉ TREBA DO PREFABRIKÁTU VYREZAŤ.

 

 


 

» DEKORAČNÉ A STROPY A STENY EASYBOARD® «

 

Plánujete si skrášliť dom alebo byt dekoračným stropom alebo stenou? Ste skúsený montážnik sadrokartónu, zručný domáci majster alebo iba začínate robiť so sadrokartónom? Je úplne jedno aké veľké máte skúsenosti. S prefabrikátmi EasyBoard®  zvládnete montáž jednoduchšie, rýchlejšie a krajšie ako pri doteraz bežných montážnych postupoch. V ponuke máme rôzne tvary a rozmery dekoračných stien alebo stropov. Od jednoduchých ale elegantných svetelných rámp až po atypické oblúkové tvary. Vybrať si môžete buď len základné prefabrikáty EasyBoard®, alebo celú sadu aj s príslušenstvom na kompletnú realizáciu. Objednávku realizovanú cez náš internetový obchod dopravíme kuriérom alebo našou vlastnou dopravou na Vami zadanú adresu.

 

» PREČO OBJEDNAŤ EASYBOARD®? «

 

Využitím moderných technológií si môžete uľahčiť Vašu prácu na stavbe. Realizácie budú jednoduchšie, krajšie a ešte Vám ponúknu možnosť ušetriť. Okrem bežných obkladov stúpačiek alebo svetelných rámp vyrobíme aj iné zložité tvary, ktoré bežným spôsobom nie je ani možné zrealizovať. Jednotlivé prvky sa dajú navzájom rôzne kombinovať, spájať alebo lepiť. Frézovať je možné z oboch strán sadrokartónovej platne a s rôznymi uhlami zalomenia. Okrem bežných sadrokartónových platni sú k dispozície aj prefabrikáty z impregnovaného alebo protipožiarného sadrokartónu. K dispozícii sú okrem platní štandardnej hrúbky 12,5mm aj 15mm hrubé platne.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantný výsledok je realizovaný jednoducho, rýchlo a šetrí až 70% času montáže. Využitie EasyBoardu® je na bežné, ale aj náročné realizácie. Prefabrikáty vyrobené s veľkou presnosťou zaručujú lepší vzhľad a značnú úsporu materiálu. Vďaka kombinácii rôznych uhlov a strán frézovania vzniknú tvary, ktoré bežným spôsobom nebolo možné zrealizovať. S EasyBoard® bude výsledok Vašej práce krajší, a výrazne jednoduchší na montáž. Spracovanie frézovaním ma využitie na jednoduché, ale aj veľmi náročné realizácie.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty