Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle 0905 379 000

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


Genis [1m²]

Dostupnosť: Zákazková výroba
Cena bez DPH: 36.00
43.20
KS

3D panely prinášajú inovatívne a moderné riešenie pre každú domácnosť, kanceláriu, či obchodnú prevádzku. Sú navrhnuté v spolupráci s najlepšími dizajnérmi a vyrobené ručne z tých najkvalitnejších prírodných materiálov.

 

Ponúkame širokú škálu vzorov, ktoré podčiarknu atmosféru každého priestoru, prebudia povrch stien a dodajú mu vlastný unikátny charakter.

 

VÝHODY 3D PANELOV

 

NEOBMEDZENÁ KREATIVITA
Pridaním ďalších dizajnových prvkov, farebnej úpravy a správneho osvetlenia, využitím hry svetla a tieňa ponúkajú 3D panely dizajnérom a architektom neobmedzené možnosti kreativity a predstavivosti.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA
3D Panely môžu byť inštalované samostatne ako dekoračný prvok vo formáte dlaždíc alebo môžu byť medzery vyplnené pre vytvorenie trojdimenzionálnej plochy bez prerušenia a spojov. Dokonale hladký povrch 3D panelov je ihneď pripravený na ďalšiu farebnú úpravu. Farbiť môžete akýmkoľvek spôsobom (štetec, valček, striekacia pištoľ,..)

 

ODOLNOSŤ A JEDNODUCHÁ OPRAVA
Možnosť realizácie nepoznateľných drobných opráv v prípade poškodenia.

 

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU
3D Panely patria do skupiny „eco-friendly“ materiálov, keďže sú vyrobené z prírodného sadrového kompozitu. Sú 100% netoxické bez prchavých látok.

 

NÍZKA TEPELNÁ VODIVOSŤ
3D Panely majú nízku tepelnú vodivosť a rovnovážnu vlhkosť, preto sa pri dotyku zdajú byť teplé. Malý rozdiel medzi teplotou steny a teplotou miestnosti vyvoláva príjemnú atmosféru v miestnosti.  Nízka povrchová vodivosť zabraňuje statickému náboju, vďaka čomu sadrové panely nepriťahujú žiaden prach a sú preto veľmi vhodné pre alergikov.

 

PRIRODZENÁ REGULÁCIA VLHKOSTI
3D panely vďaka vysokej pórovitosti dokážu prirodzene regulovať vlhkosť vzduchu v miestnosti. V čase prechodných období dokážu čiastočne pohlcovať vyššiu vlhkosť vzduchu a naopak, ak je vzduch nežiaduco suchý, vlhkosť odovzdávať.

 

NEHORĽAVOSŤ
Materiál patrí do skupina stavebných materiálov A1. Pri tvrdnúcom procese výroby sa spája časť vody so sadrou, ktorá zostáva v sadre naviazaná v kryštalickej forme. V prípade požiaru sa voda postupne uvoľňuje a tak zabezpečuje prirodzenú protipožiarnu ochranu.

 

ZLEPŠENIE AKUSTICKÝCH VLASTNOSTÍ PRIESTORU

 

ZLEPŠENIE TERMO-IZOLÁCIE PRIESTORU