Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT / OSOBNÝ ODBER

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


Henik [1m²]

Cena 41.20
Dostupnosť: Zákazková výroba
Cena bez DPH: 34.33
KS

3D panely prinášajú inovatívne a moderné riešenie pre každú domácnosť, kanceláriu, či obchodnú prevádzku. Sú navrhnuté v spolupráci s najlepšími dizajnérmi a vyrobené ručne z tých najkvalitnejších prírodných materiálov.

 

Ponúkame širokú škálu vzorov, ktoré podčiarknu atmosféru každého priestoru, prebudia povrch stien a dodajú mu vlastný unikátny charakter.

 

VÝHODY 3D PANELOV

 

NEOBMEDZENÁ KREATIVITA
Pridaním ďalších dizajnových prvkov, farebnej úpravy a správneho osvetlenia, využitím hry svetla a tieňa ponúkajú 3D panely dizajnérom a architektom neobmedzené možnosti kreativity a predstavivosti.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA
3D Panely môžu byť inštalované samostatne ako dekoračný prvok vo formáte dlaždíc alebo môžu byť medzery vyplnené pre vytvorenie trojdimenzionálnej plochy bez prerušenia a spojov. Dokonale hladký povrch 3D panelov je ihneď pripravený na ďalšiu farebnú úpravu. Farbiť môžete akýmkoľvek spôsobom (štetec, valček, striekacia pištoľ,..)

 

ODOLNOSŤ A JEDNODUCHÁ OPRAVA
Možnosť realizácie nepoznateľných drobných opráv v prípade poškodenia.

 

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU
3D Panely patria do skupiny „eco-friendly“ materiálov, keďže sú vyrobené z prírodného sadrového kompozitu. Sú 100% netoxické bez prchavých látok.

 

NÍZKA TEPELNÁ VODIVOSŤ
3D Panely majú nízku tepelnú vodivosť a rovnovážnu vlhkosť, preto sa pri dotyku zdajú byť teplé. Malý rozdiel medzi teplotou steny a teplotou miestnosti vyvoláva príjemnú atmosféru v miestnosti.  Nízka povrchová vodivosť zabraňuje statickému náboju, vďaka čomu sadrové panely nepriťahujú žiaden prach a sú preto veľmi vhodné pre alergikov.

 

PRIRODZENÁ REGULÁCIA VLHKOSTI
3D panely vďaka vysokej pórovitosti dokážu prirodzene regulovať vlhkosť vzduchu v miestnosti. V čase prechodných období dokážu čiastočne pohlcovať vyššiu vlhkosť vzduchu a naopak, ak je vzduch nežiaduco suchý, vlhkosť odovzdávať.

 

NEHORĽAVOSŤ
Materiál patrí do skupina stavebných materiálov A1. Pri tvrdnúcom procese výroby sa spája časť vody so sadrou, ktorá zostáva v sadre naviazaná v kryštalickej forme. V prípade požiaru sa voda postupne uvoľňuje a tak zabezpečuje prirodzenú protipožiarnu ochranu.

 

ZLEPŠENIE AKUSTICKÝCH VLASTNOSTÍ PRIESTORU

 

ZLEPŠENIE TERMO-IZOLÁCIE PRIESTORU

 

 


 Vážení zákazníci,
 
vzhľadom na situáciu, ktorá aktuálne vo svete nastala pracujeme v obmedzenom režime výroby. O termínoch a spôsobe dodania Vašich objednávok Vás budeme informovať individuálne.
 
Konzultácie, poradenstvo ako aj ďaľšiu zákaznícku podporu naďalej vykonávame prostredníctvom mailu (online chat na Facebooku), alebo cez telefón.
 
Veríme, že sa situácia rýchlo stabilizuje a budeme sa môcť, čo najskôr, všetci zdraví a plní energie vrátiť do normálneho režimu osobného aj pracovného života. Ďakujeme za pochopenie a dôveru. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!
 
Kolektív EasyBoard s.r.o.