DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Kruhové revízne dvierka priemeru 200 až 600 mm

Priemer revízneho otvoru:
Typ sadrokartónu:
Výrobca: EasyBoard®
Kód produktu: 6000001
Dostupnosť: do 10 dní
Cena bez DPH: 13.29
15.95
KS

Pripravili sme nové originálne revízne kruhové otvory do sadrokartónového stropu. Priemer kruhu vieme pripraviť až do 1m. Veľkou výhodou je, že do stredu kruhu sa môže umiestniť svetlo, reproduktor alebo snímače. V kruhovom otvore nebudú tieto kruhové prvky pôsobiť tak rušivo ako pri štvorcovom revíznom otvore.

Pri potrebe viacerých otvorov na strope môže ich nepravidelné rozmiestenenie v priestore vytvoriť zaujimavé dizajnové riešenie. Ich rôzne veľkosti a farebné odlíšenie ešte viacej spestrí stropy v miestnosti.

Revízne dvierka a otvory  EasyBoard® sú jednoduché bezrámové sadrokartónové prefabrikáty určené ako otvor na prístup do sadrokartónových stropov. Vyrobené sú zo štandardného sadrokartónu GKB alebo impregnovaného GKBi s hrúbkou 12,5mm

 
Rez dvierkami

Skladajú sa z dvoch samostatných častí. Jedna tvorí rám šírky 100mm po celom obvode revízneho otvoru slúžiaci na upevnenie do sadrokartónového podhľadu. Vnútorné rozmery rámu sú zároveň aj rozmerom revízneho otvoru. Druhú časť tvoria vyberateľné dvierka hrúbky 25mm, pričom spodná časť je užšia ako revízny otvor. Horná časť je po celom obvode o 30mm širšia ako je rozmer revízneho otvoru. Po vložení dvierok do rámu vznikne po celom obvode jemná medzera. Okrem pevne definovaných rozmerov revíznych dvierok vieme na zákazku vyrobiť dvierka presne podľa Vaších rozmerov.

 

Sadrokartónové revízne dvierka

PARAMETRE REVÍZNYCH DVIEROK

Typ sadrokartónu
GKB - štandardná sadrokartónová platňa hrubá 12,5mm od výrobcu Knauf alebo Rigips
  GKBi - impregnovaná sadrokartónová platňa hrubá 12,5mm od výrobcu Knauf alebo Rigips
Priemer revízneho otvoru   
100mm/200mm/300mm/400mm/500mm/600mm
Šírka medzery 3mm
Strana frézovania frézovanie na prednej pohľadovej strane sadrokartónovej platne

MONTÁŽ

Sadrokartónové revízne otvory sa upevňujú na štandardnú sadrokartónovú oceľovú nosnú konštrukciu. Následne sa spoje pretmelia  sádrou, prepáskujú a vybrúsia.

UPOZORNENIE

Sadrokartónové revízne otvory nemajú skúšky požiarnej odolnosti. Nie je ich preto možné používať do podhľadov s požiadavkou na požiarnu odolnosť! čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 
 

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.