DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 450€
Registrovaní zákazníci získavajú kód na zľavu 5%
Infolinka: +421 905 379 000
Infolinka: +421 905 379 000

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle

0905 379 000

 

Easyboard o nás

       O NÁS

 
Easyboard o nás úvod
 

Začínali sme s víziou

Sadrokartón nie je pre nás len stavebný materiál, ale hlavne prostriedok na estetickú a funkčnú úpravu interiérov. Aktívne s ním pracujeme už od roku 1992. Za tie roky sme úspešne zrealizovali tisícky bežných, ale predovšetkým atypických projektov zo sadrokartónu. Ako špecializovaný výrobca sme vytvorili množstvo typových, ale aj neštandardných sadrokartónových prvkov, ktoré začali udávať nový smer v oblasti suchej výstavby.

Nové obtiažnejšie projekty, ktoré postupne prichádzali sa stali pre nás výzvami, ktorým sme neodolali a pustili sa do ich realizácie. Pri každom projekte sme získali cenné skúsenosti. Tie nás posúvali a neustále posúvajú ďalej. Stále hľadáme nové možnosti, nové materiály, ako aj nové technológie spracovania. Pravidelne investujeme do najmodernejších technológii, ktoré nám umožňujú rozširovať hranice používania sadrokartónu. Vďaka nim dokážeme vyrobiť prvky, ktoré sme doteraz bežnými postupmi nedokázali vytvoriť. Otvorili sme tak dvere novým riešeniam, ktoré okrem krajšieho vzhľadu zlepšujú nielen kvalitu, ale aj rýchlosť prevedenia. Vznikli tak nové dizajnové riešenia s krajšími a presnejšími detailami.

 

easyboard o nás

 

Pod vlastnou značkou

Svoje schopnosti si nenechávame len pre seba, ale ponúkame ich pod vlastnou značkou easyboard® pre každého, kto používa pri svojej práci sadrokartón.
 
Pravidelne pomáhame nielen montérom, ale aj architektom a dizajnérom hľadať riešenia na efektívnu montáž sadrokartónu. Ako skúsení výrobcovia zabezpečujeme návrhy a výrobu prefabrikátov pre montáž sadrokartónu klientom po celom území Slovenska, Českej republiky, ale aj Rakúska a Nemecka. Zákazníkom ponúkame na mieru vyrobené prefabrikáty, ktoré pomáhajú realizovať bežné detaily krajšie, rýchlejšie a predovšetkým lacnejšie. Pri práci sa s montážou nemusia zdržiavať a ušetrený čas môžu využiť efektívnejšie.
 
Easyboard o nás úvod

 

 

Easyboard o nás úvod

Atypická výroba

Našou silnou stránkou je atypická výroba na mieru, pri ktorej aj najnáročnejšie projekty sú na stavbe realizované veľmi rýchlo a jednoducho. Vytvorením takejto možnosti šetríme na stavbe nielen peniaze, ale aj prispievame k zmierňovaniu napätia a stresu vznikajúceho pri často krkolomných termínoch dokončenia stavebných prác.

 

 

Prefabrikáty Easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich internetových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen rôznych sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garniži. Okrem výroby poskytujeme odborné poradenstvo a konzultácie pri návrhu rôznych atypických detailov. Montážnikom sadrokartónu nekonkurujeme, ale aktívne im pomáhame riešiť ich každodenné problémy na stavbách v zmysle nášho motta "Jednoducho a rýchlo".

Dlhoročné skúsenosti a používanie len kvalitných materiálov od renomovaných výrobcov sú garanciou vysokej kvality nami vyrábaných prefabrikátov. Veríme, že vzájomná spolupráca potvrdí kvalitu našej práce a bude prínosom aj pri Vami realizovaných projektoch.

Easyboard o nás úvod

 

Filter
Cena

 

 

Montážne videá

Jednoduché prezentačné videá Vám ukážu hlavné výhody platní EasyBoard® a ich praktické využitie.

zistite viac ..

Montážne postupy

Vzorové montážne postupy na prácu s frézovanými sadrokartónovými prefabrikátmi Easyboard®.

zistite viac ..

Vzorové detaily

Výkresy pre nepriame osvetlenie zo sadrokartónu prefabrikáty - Easyboard®.

zistite viac ..

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Spolupráca
a veľkoobchod

Zistite viac

 
 
f
 
 
 
 

Majstri
a remeselníci

Zistite viac

 
 
 
 
 
 
 

Architekti
a projektanti

Zistite viac

 

 

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách! Prihláste sa na odber newsletteru .

Alebo sa zaregistrujte ako zákazník a ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu.