DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Oblý prefabrikát na sadrokartónový obklad stĺpu - cena za polkruh, 2bm/ks

Vonkajší priemer stĺpa:
Výrobca systémovej platne:
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: 10 pracovných dní od objednania a uhradenia zálohy
Cena bez DPH: 69.50
83.40
KS

S našími sadrokartónovými prefabrikátmi sa už na stavbe nemusíte trápiť s komplikovaným obkladom oblúkových stĺpov. Stačí si objednať naše sadrokartónové ohýbane tvarovky a na stavbe ich zložiť, pretmeliť a prepáskovať ich spoje. Ich montáž je na stavbe veľmi jednoduchá, rýchla a presná.

 

Prevedenie: V závislosti na premere požadovaného oblúka sú prefabrikáty vyrábané zo sadrokartónu hr. 6.5, 9.5 a 12.5mm

 

Rozmery: Štanddné vonkajšie priemery sadrokartónových tvaroviek na oblúkové slpy sú 300, 400, 500, 600 alebo 700 [mm]  a výška 2bm/ks. V prípade záujmu o iný neštandardý rozmer nás neváhajte kontaktovať. 

 

Sadrokartónový kruhový obklas tĺpa

 

Výrobca systémového materiálu: Sadrokartónové stĺpy vyrábame zo sadrokartónových platním od výrobcou Knauf aj Rigips. Pri objednávke si môžte zvoliť, od ktorého výrobcu základnej systémovej platne si prajete sadrokartónové stĺpy objednať.

 

Presnoť prefabrikátov: Sadrokartónové prefabrikáty sú vyrobené veľmi presne na požadovaný tvar. Ich tvar sa ale počas manipulácie môže pružne meniť, preto je dôležité si pri montáži skotrolovať ich výsledný tvar, aby na stavbe po ich osadení nedošlo k nežiaducím nepresnostiam.

 

Doprava na stavbu: Cena dopravy je len orienačná a bude upresnená po upresením finálneho množstva dodávaného materiálu a miesta dodania

 

Požiarná odolnosť: Sadrokartónové prefabriáty na obklad stĺpov sú vyrábane z certifikovaných materiálov renomovaných výrobcov. V prípade požiadavky na požiarnu odolnosť, prípadne iné špeciálne využitie kontaktujte technika systémového materálu. My, ako spracovateľ sadrokartónových platní do oblého tvaru nevieme garantovať ich požiarnú odolnosť ani vydať potrebné certifikáty sĺňajúce tieto špeciálne požiadavky.

 

Výroba stĺpov: Nakoľko ide o neštandardnú výrobu, pri počte do 3 stĺpov bude výroba do 10dní od objednania a úhrady zálohy vo výške 100% na účet našej spoločnosti. Pri objednávke väčšieho množstvá stĺpov Vám termín dodania upresníme po špecifikácii celej objednávky.   

 

 

 

 

 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.