DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 450€
Registrovaní zákazníci získavajú kód na zľavu 5%
Infolinka: +421 905 379 000
Infolinka: +421 905 379 000

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle

0905 379 000

 

Trojuholníkové stropy s oblým rohom

Šírka trojuholníka [mm]:
Výška trojuholníka [mm]:
Polomer zaoblenia:
Výška bočnej hrany:
Pozícia maximálnej výšky:
Kotvenie na strop:
zatiaľ len bez kotviacich prvkov
Povrchová úprava:
bez povrchovej úpravy
Výrobca: EasyBoard®
Kód: 9990001111
Dostupnosť: výroba do 14 pracovných dní
97.22 bez DPH
116.66 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Hľadáte vhodnú dekoráciu na strop? Práve pre Vás sme vytvorili sériu dekoračných trojuholníkových sadrokartónových prefabrikátov.  V kombinácií s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok nielen do bytu, ale aj obchodu a kancelárie. Rôzne farebné kombinácie, rozmery alebo výšky spustenia ponúkajú nekonečné množstvo kombinácií. Povrch môže byť upravený rôznymi materiálmi a ponúkne tak originálny doplnok na spestrenie všetkych druhov priestorov.

Sadrokartónové prefabrikáty je možné na strop kotviť priamo cez spustené sadrokartónové čielka, štandardné sadrokartónové závesy, závitové tyčky alebo lankami. Základná povrchová úprava prefabrikátov je vytmelený a vybrúsený povrch v štandardne normovanej kvality Q2 pre sadrokartónové systémy.  

VOLITEĽNÉ PARAMETRE

Šírka trojuholníka pri objednávaní prefabrikátov je potrebné zadať celkovú šírku základného trojuholníka. Reálna šírka prefabrikátu vznikne následne po zrezaní oblých rohov s požadovaným polomerom. Uvedený postup je potrebné dodržať z dôvodu zachovania výsledného rozmeru a uhlov napojenia jednotlivých strán trojuholníka. Prefabrikát je dodávaný v jednom kuse a rozsah celkovej šírky je obmedzený od 200 do 2000 mm.

Výška  trojuholníka pri objednávaní prefabrikátov je potrebné zadať celkovú výšku základného trojuholníka. Reálna výška prefabrikátu vznikne následne po zrezaní oblých rohov s požadovaným polomerom. Uvedený postup je potrebné dodržať z dôvodu zachovania výsledného rozmeru a uhlov napojenia jednotlivých strán trojuholníka. Prefabrikát je dodávaný v jednom kuse a rozsah celkovej šírky je obmedzený od 200 do 1200 mm

Polomer zaoblenia uvedený rozmer udáva polomer zaoblenia jednotlivých rohov trojuholníka. Pri výrobe bude polomer zaoblenia všetkých rohov trojuholníka rovnaký.

Výška bočnej hrany výšku vonkajšej bočnej hrany sadrokartónového stropu si môže každý zvoliť podľa vlastných požiadaviek. Stačí si len v menu vybrať požadovaný rozmer a objednať.

Pozícia maximálnej výšky aby sme vedeli vyrobiť atypický trojuholník presne podľa Vaších predstáv, potrebujeme vedieť presnú pozíciu v ktorej bude mať vyrobený trojuholník maximálnu výšku. Pozícia maximálnej výšky sa zadáva vždy z ľavej strany celkovej šírky trojuholníka. Pokiaľ máte záujem o pravý uhol trojuholníka na ľavej strane, pozíciu maximálnej výšky bude 0 mm. Pokiaľ má byť pravý uhol trojuholníka na pravej strane, dajte túto pozíciu rovnú celkovej šírke

Rorzmery oblúkovej ramoy

Zadávane rozmerov oblúkovej rampyRez sadrokartónovým prefabrikátom

OBSAH BALENIA

V základnej ponuke je sadrokartónový prefabrikát dodávaný zlepený, vytmelený a vybrúsený bez prípravy na kotvenie. Zákazník sa môže rozhodnúť sám, či si spôsob kotvenia vyrieši sám, alebo mu dodáme prefabrikáty doplnené o prípravu na kotvenie cez bočné čielka, závitové tyče alebo lanká. Pri objednávke si môže každý vybrať prevedenie, ktoré mu bude najviac vyhovovať.

MOŽNOSTI KOTVENIA

bez kotviacich prvkov prefabrikáty sú dodávané bez doplnkového kotviaceho materiálu a konzól na upevnenie

na závitovú tyč prefabrikáty sú doplnené o pomocné konzoly na uchytenie na strop cez závitovú tyč. ( 4 ks x 25 cm )

na lanká v cene sú doplnené konzoly a lanká potrebné na podvesenie prefabrikátov na strop

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

V cene je povrchová úprava v štandardnom normovanom prevedení Q2 pre sadrokartónové systémy s podkladom pripraveným na maľovanie. Prefabrikáty sú dodávané vypáskované, vysadrované a prebrúsené. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať. Ostatné možnosti povrchovej úpravy sú nacenené po dohode. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Vzhľadom na manipuláciu pri doprave a montáži je potrebné prefabrikát po osadení na strop dôkladne skontrolovať. Prípadné drobné poškodenia je potrebné pred maľovaním vyspraviť finálnym tmelom alebo sádrou.

OSVETLENIE

V kombinácii s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok interiéru. LED osvetlenie a napájacie zdroje nie sú súčasťou dodávky.

V rámci výroby sadrokartónových prefabrikátov ponúkame rôzne atypické tvary. Uvedený nákres alebo obrázok je len vzorka pre inšpiráciu, aby sme ukázali možnosti našej výroby. Použitie má do sadrokartónových stropov, stien a priečok. V prípade záujmu vyrobíme rôzne iné tvary podľa zaslaných podkladov.

 
 

 

 

Montážne videá

Jednoduché prezentačné videá Vám ukážu hlavné výhody platní EasyBoard® a ich praktické využitie.

zistite viac ..

Montážne postupy

Vzorové montážne postupy na prácu s frézovanými sadrokartónovými prefabrikátmi Easyboard®.

zistite viac ..

Vzorové detaily

Výkresy pre nepriame osvetlenie zo sadrokartónu prefabrikáty - Easyboard®.

zistite viac ..

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Spolupráca
a veľkoobchod

Zistite viac

 
 
f
 
 
 
 

Majstri
a remeselníci

Zistite viac

 
 
 
 
 
 
 

Architekti
a projektanti

Zistite viac

 

 

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách! Prihláste sa na odber newsletteru .

Alebo sa zaregistrujte ako zákazník a ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu.