DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle 0905 379 000

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


Trojuholníkové stropy s oblým rohom

Šírka trojuholníka [mm]:
Výška trojuholníka [mm]:
Polomer zaoblenia:
Výška bočnej hrany:
Pozícia maximálnej výšky:
Kotvenie na strop:
zatiaľ len bez kotviacich prvkov
Povrchová úprava:
bez povrchovej úpravy
Kód produktu: 9990001111
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 7 dní
Cena bez DPH: 83.33
99.99
Pôvodná cena 111.10, Zľava 10 %
KS

Hľadáte vhodnú dekoráciu na strop? Práve pre Vás sme vytvorili sériu dekoračných trojuholníkových sadrokartónových prefabrikátov.  V kombinácií s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok nielen do bytu, ale aj obchodu a kancelárie. Rôzne farebné kombinácie, rozmery alebo výšky spustenia ponúkajú nekonečné množstvo kombinácií. Povrch môže byť upravený rôznymi materiálmi a ponúkne tak originálny doplnok na spestrenie všetkych druhov priestorov.

 

Sadrokartónové prefabrikáty je možné na strop kotviť priamo cez spustené sadrokartónové čielka, štandardné sadrokartónové závesy, závitové tyčky alebo lankami. Základná povrchová úprava prefabrikátov je vytmelený a vybrúsený povrch v štandardne normovanej kvality Q2 pre sadrokartónové systémy.  

 

» VOLITEĽNÉ PARAMETRE «

Šírka trojuholníka   pri objednávaní prefabrikátov je potrebné zadať celkovú šírku základného trojuholníka. Reálna šírka prefabrikátu
    vznikne následne po zrezaní oblých rohov s požadovaným polomerom. Uvedený postup je potrebné dodržať z dôvodu
    zachovania výsledného rozmeru a uhlov napojenia jednotlivých strán trojuholníka. Prefabrikát je dodávaný v jednom
    kuse a rozsah celkovej šírky je obmedzený od 200 do 2000mm. 
Výška  trojuholníka   pri objednávaní prefabrikátov je potrebné zadať celkovú výšku základného trojuholníka. Reálna výška prefabrikátu
    vznikne následne po zrezaní oblých rohov s požadovaným polomerom. Uvedený postup je potrebné dodržať z dôvodu
    zachovania výsledného rozmeru a uhlov napojenia jednotlivých strán trojuholníka. Prefabrikát je dodávaný v jednom
    kuse a rozsah celkovej šírky je obmedzený od 200 do 1200mm.
Polomer zaoblenia   uvedený rozmer udáva polomer zaoblenia jednotlivých rohov trojuholníka. Pri výrobe bude polomer zaoblenia všetkých
    rohov trojuholníka rovnaký. 
Výška bočnej hrany   výšku vonkajšej bočnej hrany sadrokartónového stropu si môže každý zvoliť podľa vlastných požiadaviek. Stačí si len v
    menu vybrať požadovaný rozmer a objednať. 
Pozícia maximálnej výšky   aby sme vedeli vyrobiť atypický trojuholník presne podľa Vaších predstáv, potrebujeme vedieť presnú pozíciu v ktorej
    bude mať vyrobený trojuholník maximálnu výšku. Pozícia maximálnej výšky sa zadáva vždy z ľavej strany celkovej šírky
    trojuholníka. Pokiaľ máte záujem o pravý uhol trojuholníka na ľavej strane, pozíciu maximálnej výšky bude 0mm. Pokiaľ
    má byť pravý uhol trojuholníka na pravej strane, dajte túto pozíciu rovnú celkovej šírke.

 

Rorzmery oblúkovej ramoy

   

Zadávane rozmerov oblúkovej rampy

Rez sadrokartónovým prefabrikátom

» OBSAH BALENIA «

V základnej ponuke je sadrokartónový prefabrikát dodávaný zlepený, vytmelený a vybrúsený bez prípravy na kotvenie. Zákazník sa môže rozhodnúť sám, či si spôsob kotvenia vyrieši sám, alebo mu dodáme prefabrikáty doplnené o prípravu na kotvenie cez bočné čielka, závitové tyčky alebo lanká. Pri objednávke si môže každý vybrať prevedenie, ktoré mu bude najviac vyhovovať.

 

» MOŽNOSTI KOTVENIA «

bez kotviacich prvkov prefabrikáty sú dodávané bez doplnkového kotviaceho materiálu a konzól na upevnenie
na závitovú tyčku prefabrikáty sú doplnené o pomocné konzoly na uchytenie na strop cez závitovú tyčku ( 4ks x 25cm )
na lanká v cene sú doplnené konzoly a lanká potrebné na podvesenie prefabrikátov na strop
 

» POVRCHOVÁ ÚPRAVA «

 

V cene je povrchová úprava v štandardnom normovanom prevedení Q2 pre sadrokartónové systémy s podkladom pripraveným na maľovanie. Prefabrikáty sú dodávané vypáskované, vysadrované a prebrúsené. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať. Ostatné možnosti povrchovej úpravy sú nacenené po dohode. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Vzhľadom na manipuláciu pri doprave a montáži je potrebné prefabrikát po osadení na strop dôkladne skontrolovať. Prípadné drobné poškodenia je potrebné pred maľovaním vyspraviť finálnym tmelom alebo sádrou.

 

» OSVETLENIE «

V kombinácii s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok interiéru. LED osvetlenie a napájacie zdroje nie sú súčasťou dodávky.

 

V rámci výroby sadrokartónových prefabrikátov ponúkame rôzne atypické tvary. Uvedený nákres alebo obrázok je len vzorka pre inšpiráciu, aby sme ukázali možnosti našej výroby. Použitie má do sadrokartónových stropov, stien a priečok. V prípade záujmu vyrobíme rôzne iné tvary podľa zaslaných podkladov.

 

 


 

» DEKORAČNÉ A STROPY A STENY EASYBOARD® «

 

Plánujete si skrášliť dom alebo byt dekoračným stropom alebo stenou? Ste skúsený montážnik sadrokartónu, zručný domáci majster alebo iba začínate robiť so sadrokartónom? Je úplne jedno aké veľké máte skúsenosti. S prefabrikátmi EasyBoard®  zvládnete montáž jednoduchšie, rýchlejšie a krajšie ako pri doteraz bežných montážnych postupoch. V ponuke máme rôzne tvary a rozmery dekoračných stien alebo stropov. Od jednoduchých ale elegantných svetelných rámp až po atypické oblúkové tvary. Vybrať si môžete buď len základné prefabrikáty EasyBoard®, alebo celú sadu aj s príslušenstvom na kompletnú realizáciu. Objednávku realizovanú cez náš internetový obchod dopravíme kuriérom alebo našou vlastnou dopravou na Vami zadanú adresu.

 

» PREČO OBJEDNAŤ EASYBOARD®? «

 

Využitím moderných technológií si môžete uľahčiť Vašu prácu na stavbe. Realizácie budú jednoduchšie, krajšie a ešte Vám ponúknu možnosť ušetriť. Okrem bežných obkladov stúpačiek alebo svetelných rámp vyrobíme aj iné zložité tvary, ktoré bežným spôsobom nie je ani možné zrealizovať. Jednotlivé prvky sa dajú navzájom rôzne kombinovať, spájať alebo lepiť. Frézovať je možné z oboch strán sadrokartónovej platne a s rôznymi uhlami zalomenia. Okrem bežných sadrokartónových platni sú k dispozície aj prefabrikáty z impregnovaného alebo protipožiarného sadrokartónu. K dispozícii sú okrem platní štandardnej hrúbky 12,5mm aj 15mm hrubé platne.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantný výsledok je realizovaný jednoducho, rýchlo a šetrí až 70% času montáže. Využitie EasyBoardu® je na bežné, ale aj náročné realizácie. Prefabrikáty vyrobené s veľkou presnosťou zaručujú lepší vzhľad a značnú úsporu materiálu. Vďaka kombinácii rôznych uhlov a strán frézovania vzniknú tvary, ktoré bežným spôsobom nebolo možné zrealizovať. S EasyBoard® bude výsledok Vašej práce krajší, a výrazne jednoduchší na montáž. Spracovanie frézovaním ma využitie na jednoduché, ale aj veľmi náročné realizácie.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 20% zľavu