DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Dekoračný prisadený strop 30-100 cm

Rozmer strán:
Spustenie od stropu:
Otvor v strede:
Obsah balenia:
Priemer otvoru:
Výrobca: EasyBoard®
Kód produktu: 9990002211
Dostupnosť: do 21 dní
Cena bez DPH: 10.18
12.22
KS

Ponúkame Vám jednoduchý ale elegantný dekoračný strop EasyBoard®. Za výhodnú cenu je k dispozícii strop pre zapustené svietidlá alebo bodovky. Na výber sú prefabrikáty s rozmermi od 30x30cm do 100x100cm. Prefabrikát je vyrobený zo sadrokartónu o hrúbke 12.5mm.

Prefabrikát je dodávaný v zlepenom stave ako jeden pevný kus. Ako doplnkový materiál je potrebné použiť len UD profil, ktorý sa upevní oceľovými hmoždinkami do stropu. Po osadení na strop stačí pretmeliť diery po stkrutkách, hrany zvislých spojov a prípadné nerovnosti medzi prefabrikátom a krivým stropom. Horná strana bočnej hrany je po celom obvode strojovo zarezaná.

Výška bočnej hrany (zvislé spustenie od stropu) je voliteľná v menu 50, 80, 100 a 125mm. Na vyžiadanie je možné pri niektorých rozmeroch spraviť spustenie aj v iných rozmeroch.

Plný dekoračný stop EasyBoardNa spestrenie stropu je možné vytvoriť v strede kvádra kruhový otvor. Priemer otvoru je možné zadať v menu "Priemer otvoru". Hrúbka hrany otvoru je 12.5mm. Výška vnútornej hrany kruhu je 12,5mm až 50mm.

Do stropu je možné osadiť zapustené svietidlá alebo bodovky. Po obvode stredového otvoru je možné doplniť LED osvetlenie. Pri výbere zapustených svietidiel je potrebné dávať pozor na ich veľkosť a váhu. Veľké otvory alebo ťažké svietidlá môžu poškodiť celistvoť sadrokartónového dekoračného stropu.

V rámci kompletného balenia k Vám príde nasledovný materiál: UD profil, hmoždinky, skrutky TN25mm, sklotextilná páska, sádra na tmelenie skrutiek a bočných hrán.  

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 
 

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.