DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Sadrokartónový prstenec pre nepriame osvetlenie

Priemer prstenca:
Výška bočnej hrany:
Šírka lemu prstenca:
Kotvenie na strop:
Povrchová úprava:
zatiaľ len bez povrchovej úpravy
Kód produktu: 9990001211
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 14 dní
Cena bez DPH: 82.50
99.00
KS

Prisadené sadrokartónové kruhy a prstence ponúkajú úžasnú interiérovú variabilitu. Rôzne farebné kombinácie, rozmery alebo výšky spustenia ponúkajú nekonečné množstvo kombinácií. Povrch prstencov môže byť upravený rôznymi materiálmi a ponúkne tak originálny doplnok na spestrenie bytových, obchodných ale aj kancelárskych priestorov.

Sadrokartónové prstence je možné na strop kotviť pomocou štandardných sadrokartónových závesov, závitových tyčiek alebo na lanká. Štandardná povrchová úprava prstencov je vytmelený a vybrúsený povrch v kvalite Q2. 

VOLITEĽNÉ PARAMETRE

Priemer prstenca prstence dodávame ako jeden celok vo vonkajších rozmeroch od 40 do 120cm. Väčšie rozmery vyrábame individuálne ako
  skladačku z viacerých kusov.
Šírka lemu prstenca šírku lemu prstenca je možné zvoliť od 10 do 30cm. Pri rozmeroch nad 60cm nedoporučujeme z dôvodu pevnosti lem užší
  ako 15cm. Prstenec priemeru nad 80cm vyrábame štandardne v minimálnej šírke 20cm. Užšie lemy prstencov vieme dodať
  len po individuálnej konzultácií a použití pomocnej výstužnej konštrukcie.
Výška bočnej hrany výšku vonkajšej bočnej hrany sadrokartónového stropu si môže každý zvoliť podľa vlastných požiadaviek. Stačí si len
  v menu vybrať požadovaný rozmer a objednať.

Sadrokartónový prstenec

OBSAH BALENIA

V základnej ponuke je sadrokartónový prefabrikát dodávaný zlepený, vytmelený a vybrúsený bez prípravy na kotvenie. Zákazník sa môže rozhodnúť sám, či si spôsob kotvenia vyrieši sám, alebo mu dodáme prefabrikáty doplnené o prípravu na kotvenie cez bočné čielka, závitové tyčky alebo lanká. Pri objednávke si môže každý vybrať prevedenie, ktoré mu bude najviac vyhovovať.

MOŽNOSTI KOTVENIA

bez kotviacich prvkov prefabrikáty sú dodávané bez doplnkového kotviaceho materiálu a konzól na upevnenie
sadrokartónové čielka prefabrikáty sú dodávané so zapustenými vnútornými čielkami požadovenaj výšky. Ich výška zároveň určuje výšku
  spustenia pohľadovej strany od stropu alebo steny.
na závitovú tyčku prefabrikáty sú doplnené o pomocné konzoly na uchytenie na strop cez závitovú tyčku ( 4ks x 25cm )
na lanká v cene sú doplnené konzoly a lanká potrebné na podvesenie prefabrikátov na strop

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

V cene je povrchová úprava v štandardnom normovanom prevedení Q2 pre sadrokartónové systémy s podkladom pripraveným na maľovanie. Prefabrikáty sú dodávané vypáskované, vysadrované a prebrúsené. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať. Ostatné možnosti povrchovej úpravy sú nacenené po dohode. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Vzhľadom na manipuláciu pri doprave a montáži je potrebné prefabrikát po osadení na strop dôkladne skontrolovať. Prípadné drobné poškodenia je potrebné pred maľovaním vyspraviť finálnym tmelom alebo sádrou.

OSVETLENIE

V kombinácii s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok interiéru. LED osvetlenie a napájacie zdroje nie sú súčasťou dodávky.

V rámci výroby sadrokartónových prefabrikátov ponúkame rôzne atypické tvary. Uvedený nákres alebo obrázok je len vzorka pre inšpiráciu, aby sme ukázali možnosti našej výroby. Použitie má do sadrokartónových stropov, stien a priečok. V prípade záujmu vyrobíme rôzne iné tvary podľa zaslaných podkladov.


 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.