DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 450€
Registrovaní zákazníci získavajú kód na zľavu 5%
Infolinka: +421 905 379 000
Infolinka: +421 905 379 000

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle

0905 379 000

 

Sadrokartónový prstenec pre nepriame osvetlenie

Priemer prstenca:
Výška bočnej hrany:
Šírka lemu prstenca:
Kotvenie na strop:
Povrchová úprava:
zatiaľ len bez povrchovej úpravy
Výrobca: EasyBoard®
Kód: 9990001211
Dostupnosť: výroba do 14 pracovných dní
86.63 bez DPH
103.95 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Prisadené sadrokartónové kruhy a prstence ponúkajú úžasnú interiérovú variabilitu. Rôzne farebné kombinácie, rozmery alebo výšky spustenia ponúkajú nekonečné množstvo kombinácií. Povrch prstencov môže byť upravený rôznymi materiálmi a ponúkne tak originálny doplnok na spestrenie bytových, obchodných ale aj kancelárskych priestorov.

Sadrokartónové prstence je možné na strop kotviť pomocou štandardných sadrokartónových závesov, závitových tyčiek alebo na lanká. Štandardná povrchová úprava prstencov je vytmelený a vybrúsený povrch v kvalite Q2. 

VOLITEĽNÉ PARAMETRE

Priemer prstenca prstence dodávame ako jeden celok vo vonkajších rozmeroch od 40 do 120 cm. Väčšie rozmery vyrábame individuálne ako skladačku z viacerých kusov.

Šírka lemu prstenca šírku lemu prstenca je možné zvoliť od 10 do 30 cm. Pri rozmeroch nad 60 cm nedoporučujeme z dôvodu pevnosti lem užší ako 15 cm. Prstenec priemeru nad 80 cm vyrábame štandardne v minimálnej šírke 20 cm. Užšie lemy prstencov vieme dodať len po individuálnej konzultácií a použití pomocnej výstužnej konštrukcie.

Výška bočnej hrany výšku vonkajšej bočnej hrany sadrokartónového stropu si môže každý zvoliť podľa vlastných požiadaviek. Stačí si len v menu vybrať požadovaný rozmer a objednať.

Sadrokartónový prstenec

 
 

OBSAH BALENIA

V základnej ponuke je sadrokartónový prefabrikát dodávaný zlepený, vytmelený a vybrúsený bez prípravy na kotvenie. Zákazník sa môže rozhodnúť sám, či si spôsob kotvenia vyrieši sám, alebo mu dodáme prefabrikáty doplnené o prípravu na kotvenie cez bočné čielka, závitové tyčky alebo lanká. Pri objednávke si môže každý vybrať prevedenie, ktoré mu bude najviac vyhovovať.

MOŽNOSTI KOTVENIA

bez kotviacich prvkov prefabrikáty sú dodávané bez doplnkového kotviaceho materiálu a konzól na upevnenie

sadrokartónové čielka prefabrikáty sú dodávané so zapustenými vnútornými čielkami požadovenaj výšky. Ich výška zároveň určuje výšku spustenia pohľadovej strany od stropu alebo steny.

na závitovú tyčku prefabrikáty sú doplnené o pomocné konzoly na uchytenie na strop cez závitovú tyč. ( 4 ks x 25 cm )

na lanká v cene sú doplnené konzoly a lanká potrebné na podvesenie prefabrikátov na strop

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

V cene je povrchová úprava v štandardnom normovanom prevedení Q2 pre sadrokartónové systémy s podkladom pripraveným na maľovanie. Prefabrikáty sú dodávané vypáskované, vysadrované a prebrúsené. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať. Ostatné možnosti povrchovej úpravy sú nacenené po dohode. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Vzhľadom na manipuláciu pri doprave a montáži je potrebné prefabrikát po osadení na strop dôkladne skontrolovať. Prípadné drobné poškodenia je potrebné pred maľovaním vyspraviť finálnym tmelom alebo sádrou.

OSVETLENIE

V kombinácii s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok interiéru. LED osvetlenie a napájacie zdroje nie sú súčasťou dodávky.

V rámci výroby sadrokartónových prefabrikátov ponúkame rôzne tvary vyrobené na mieru. Uvedený nákres alebo obrázok je len vzorka pre inšpiráciu, aby sme ukázali možnosti našej výroby. Použitie má do sadrokartónových stropov, stien a priečok. V prípade záujmu vyrobíme rôzne iné tvary podľa zaslaných podkladov.

 

 

Montážne videá

Jednoduché prezentačné videá Vám ukážu hlavné výhody platní EasyBoard® a ich praktické využitie.

zistite viac ..

Montážne postupy

Vzorové montážne postupy na prácu s frézovanými sadrokartónovými prefabrikátmi Easyboard®.

zistite viac ..

Vzorové detaily

Výkresy pre nepriame osvetlenie zo sadrokartónu prefabrikáty - Easyboard®.

zistite viac ..

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Spolupráca
a veľkoobchod

Zistite viac

 
 
f
 
 
 
 

Majstri
a remeselníci

Zistite viac

 
 
 
 
 
 
 

Architekti
a projektanti

Zistite viac

 

 

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách! Prihláste sa na odber newsletteru .

Alebo sa zaregistrujte ako zákazník a ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu.