DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Sadrokartónové stropy s oblým rohom

Šírka stropu [mm]:
Dĺžka stropu [mm]:
Kotvenie na strop:
zatiaľ len bez kotviacich prvkov
Povrchová úprava:
zatiaľ len bez povrchovej úpravy
Výška bočnej hrany:
Polomer zaoblenia:
Kód produktu: 9990001411
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 14 dní
Cena bez DPH: 41.66
49.99
KS

Hľadáte vhodnú dekoráciu na strop? Pripravili sme Vám sériu dekoračných štvorcových a obdĺžnikových  sadrokartónových prefabrikátov. V kombinácii s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok nielen do bytu, ale aj do obchodu a kancelárie. Rôzne farebné kombinácie, rozmery alebo výšky spustenia ponúkajú nekonečné množstvo kombinácií. Povrch môže byť upravený rôznymi materiálmi a ponúkne tak originálny doplnok na spestrenie všetkých druhov priestorov.

Sadrokartónové prefabrikáty je možné na strop kotviť priamo cez spustené sadrokartónové čielka, štandardné sadrokartónové závesy, závitové tyčky alebo lankami. Základná povrchová úprava prefabrikátov je vytmelený a vybrúsený povrch v štandardne normovanej kvality Q2 pre sadrokartónové systémy. 

VOLITEĽNÉ PARAMETRE

Šírka stropu    pri objednávaní prefabrikátov je potrebné zadať celkovú šírku stropu. Prefabrikát je dodávaný v jednom kuse a rozsah
    celkovej šírky je obmedzený od 200 do 1000mm. Širšie rozmery prefabrikátov je možné vyrobiť po individuálnej konzultácií.
Dĺžka stropu   pri objednávaní prefabrikátov je potrebné zadať celkovú výšku stropu. Prefabrikát je dodávaný v jednom kuse a rozsah
    celkovej šírky je obmedzený od 200 do 1800mm. Dlhšie rozmery prefabrikátov je možné vyrobiť po individuálnej konzultácií.
Polomer zaoblenia
  uvedený rozmer udáva polomer zaoblenia jednotlivých rohov štvorca. Pri výrobe bude polomer zaoblenia všetkých štyroch
    rohov rovnaký.
Výška bočnej hrany
  výšku vonkajšej bočnej hrany sadrokartónového stropu si môže každý zvoliť podľa vlastných požiadaviek. Stačí si len v
    menu vybrať požadovaný rozmer a objednať.

Sadrokartónové stropy s oblým rohom

Rez sadrokartónovým prefabrikátom

OBSAH BALENIA

V základnej ponuke je sadrokartónový prefabrikát dodávaný zlepený, vytmelený a vybrúsený bez prípravy na kotvenie. Zákazník sa môže rozhodnúť sám, či si spôsob kotvenia vyrieši sám, alebo mu dodáme prefabrikáty doplnené o prípravu na kotvenie cez bočné čielka, závitové tyčky alebo lanká. Pri objednávke si môže každý vybrať prevedenie, ktoré mu bude najviac vyhovovať.

MOŽNOSTI KOTVENIA

bez kotviacich prvkov prefabrikáty sú dodávané bez doplnkového kotviaceho materiálu a konzól na upevnenie
sadrokartónové čielka prefabrikáty sú dodávané so zapustenými vnútornými čielkami požadovenaj výšky. Ich výška zároveň určuje výšku
  spustenia pohľadovej strany od stropu alebo steny.
na závitovú tyčku prefabrikáty sú doplnené o pomocné konzoly na uchytenie na strop cez závitovú tyčku ( 4ks x 25cm )
na lanká v cene sú doplnené konzoly a lanká potrebné na podvesenie prefabrikátov na strop

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

V cene je povrchová úprava v štandardnom normovanom prevedení Q2 pre sadrokartónové systémy s podkladom pripraveným na maľovanie. Prefabrikáty sú dodávané vypáskované, vysadrované a prebrúsené. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať. Ostatné možnosti povrchovej úpravy sú nacenené po dohode. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Vzhľadom na manipuláciu pri doprave a montáži je potrebné prefabrikát po osadení na strop dôkladne skontrolovať. Prípadné drobné poškodenia je potrebné pred maľovaním vyspraviť finálnym tmelom alebo sádrou.

OSVETLENIE

V kombinácii s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok interiéru. LED osvetlenie a napájacie zdroje nie sú súčasťou dodávky.

V rámci výroby sadrokartónových prefabrikátov ponúkame rôzne atypické tvary. Uvedený nákres alebo obrázok je len vzorka pre inšpiráciu, aby sme ukázali možnosti našej výroby. Použitie má do sadrokartónových stropov, stien a priečok. V prípade záujmu vyrobíme rôzne iné tvary podľa zaslaných podkladov.

 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.