DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle 0905 379 000

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


Sadrokartónová "Polička" [2bm/ks]

NOVINKA
Hĺbka police:
Hrúbka hrany police:
Kód produktu: 9990002111
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 3 dní
Cena bez DPH: 9.18
11.02
Pôvodná cena 12.24, Zľava 10 %
KS

Vyskladajte si sadrokartónové poličky presne podľa vlastných rozmerov.

 

Sadrokartónové poličky sa skladajú zo zvislých profilov "U" 75mm a vodorovných profilov "U" 55mm. Vodorovné poličky sú realizované z prefabrikátov tvaru "U" o rozmere 25+5.5+25cm, ktoré sú upevňované do sadrokartónových profilov UD 30mm.  Tieto profily môzu byť použité ako vodorovné poličky.  Ako zvislé stojky doporučujeme použiť profil "U" 75mm.  V prípade záujmu je možné použiť na realizáciu sadrokartónových polic aj stojok profil "U" 55mm v kombinácii UD a CD profilom.

 
Výška pohľadovej hrany police   55, 75, 100, 150 [mm]
Hĺbka police  

100, 150, 200, 250 [mm]

Výška profilu   2000mm
 

» MONTÁŽ «

Na stenu sa upevnia vodiace UW profily s hrúbkou 50mm (UD 30mm).  Po vymerani pozície políc je potrebné osadiť zvislé profily CW 50 (CD). Na nich sa následne upevnia prefabrikáty tvaru "U" 75mm (55mm) skrutkami TN 25. Po osadení zvislých prefabrikátov sa realizuje montáž vodorovných profilov UD 30mm. Na nich sa následne upevnia vodorovné prefabrikáty U 5.5cm. Na záver sa spoje prefabrikátov presádruju, prepáskuju a vybrúsia. Akrylovanie hrán doporučujeme realizovať až po penetrácii a prvej malovke. Ako povrchová úprava sa doporučuje umyvateľná farba. 

 

» OBJEDNÁVKA «

Uvedená cena je za 1ks frézovaného sadrokartónového profilu EasyBoard U s dĺžkou 2m. K profilom je možné si doobjednať potrebné príslušenstvo z našej ponuky.

 

 


 

» DEKORAČNÉ A STROPY A STENY EASYBOARD® «

 

Plánujete si skrášliť dom alebo byt dekoračným stropom alebo stenou? Ste skúsený montážnik sadrokartónu, zručný domáci majster alebo iba začínate robiť so sadrokartónom? Je úplne jedno aké veľké máte skúsenosti. S prefabrikátmi EasyBoard®  zvládnete montáž jednoduchšie, rýchlejšie a krajšie ako pri doteraz bežných montážnych postupoch. V ponuke máme rôzne tvary a rozmery dekoračných stien alebo stropov. Od jednoduchých ale elegantných svetelných rámp až po atypické oblúkové tvary. Vybrať si môžete buď len základné prefabrikáty EasyBoard®, alebo celú sadu aj s príslušenstvom na kompletnú realizáciu. Objednávku realizovanú cez náš internetový obchod dopravíme kuriérom alebo našou vlastnou dopravou na Vami zadanú adresu.

 

» PREČO OBJEDNAŤ EASYBOARD®? «

 

Využitím moderných technológií si môžete uľahčiť Vašu prácu na stavbe. Realizácie budú jednoduchšie, krajšie a ešte Vám ponúknu možnosť ušetriť. Okrem bežných obkladov stúpačiek alebo svetelných rámp vyrobíme aj iné zložité tvary, ktoré bežným spôsobom nie je ani možné zrealizovať. Jednotlivé prvky sa dajú navzájom rôzne kombinovať, spájať alebo lepiť. Frézovať je možné z oboch strán sadrokartónovej platne a s rôznymi uhlami zalomenia. Okrem bežných sadrokartónových platni sú k dispozície aj prefabrikáty z impregnovaného alebo protipožiarného sadrokartónu. K dispozícii sú okrem platní štandardnej hrúbky 12,5mm aj 15mm hrubé platne.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantný výsledok je realizovaný jednoducho, rýchlo a šetrí až 70% času montáže. Využitie EasyBoardu® je na bežné, ale aj náročné realizácie. Prefabrikáty vyrobené s veľkou presnosťou zaručujú lepší vzhľad a značnú úsporu materiálu. Vďaka kombinácii rôznych uhlov a strán frézovania vzniknú tvary, ktoré bežným spôsobom nebolo možné zrealizovať. S EasyBoard® bude výsledok Vašej práce krajší, a výrazne jednoduchší na montáž. Spracovanie frézovaním ma využitie na jednoduché, ale aj veľmi náročné realizácie.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 20% zľavu