Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle 0905 379 000

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


Svetelná rampa na stenu 2bm/ks

NOVINKA
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 3 dní
Cena bez DPH: 17.83
21.40
Pôvodná cena 26.75, Zľava 20 %
KS

Svetelná rampa na stenu je kombinácia dvoch sadrokartónových prefabríkátov EasyBoard tvaru "U a W". Ich vzájomným spojením vznikne jednoduchá a praktická obojstraná svetlená rampa s nepriamym osvetlením na strop aj stenu. Je možné ju doplniť LED pásom z vrchu alebo zo spodu. V kombinácií s LED RGB vznikne farebne originálny doplnok do interiéru. V prípade použitia ľahkých záclon alebo závesom môže byť použitá aj ako originálna garníža nad okná.

 

Sadrokartón tvaru USadrokartón tvaru W

   
 

Upevnenie na stenu sa realizuje pomocou UW profilu 50mm a natĺkacích hmoždiniek. Následne sa na tento UW profil upevní sadrokartónový prefabrikát tvaru U s rozmermi 100x75x100mm. Ten je potrebné naskrutkovať z vrchu aj zo spodu do UW profilu skrutkami TN 25mm.

 

Predný pohľadový panel sa upevní na stenu skrutkami Black Star. Majú špeciálny závit, aby sa mohla sadrokartónová plaňa upevniť do druhej sadrokartónovej bez potreby kotvenia cez kovový profil. Spoje prefabrikátov sa následne prepáskuju, presádrujú a na záver prebrúsia.

 

» PARAMETRE PREFABRIKÁTU«

Odsadenie predného sadrokartónového prefabrikátu od steny    100mm
Výška prednej pohľadovej (zvislej) strany sadrokartónovej rampy   200mm
Hrúbka spodnej a hornej hrany zvislého prefabrikátu   25mm
Dĺžka prefabrikátov   2bm/ks

 

» OBSAH BALENIA «

Prefabrikát tvaru "U" 100+75+100[mm] 1ks       prefabrikát U je dodávaný v nezlepenom stave
Prefabrikát tvaru "W" 25+25+200+25+25 [mm] 1ks       prefabrikát W je dodávany v zlepenom stave

 

 


 

Moderná sadrokartónová nika pre nepriame LED osvetlenie na stenu. Montáž sadrokartónu je veľmi jednoduchá a rýchla. Vzniká tak elegantný a atraktívny doplnok do interiéru. Ideálna je ako nepriame LED osvetlenie nad postel alebo televízor. 

 

 

 
 

 
 

 
 

 

 

 

 


 

 


 

 


 

» DEKORAČNÉ A STROPY A STENY EASYBOARD® «

 

Plánujete si skrášliť dom alebo byt dekoračným stropom alebo stenou? Ste skúsený montážnik sadrokartónu, zručný domáci majster alebo iba začínate robiť so sadrokartónom? Je úplne jedno aké veľké máte skúsenosti. S prefabrikátmi EasyBoard®  zvládnete montáž jednoduchšie, rýchlejšie a krajšie ako pri doteraz bežných montážnych postupoch. V ponuke máme rôzne tvary a rozmery dekoračných stien alebo stropov. Od jednoduchých ale elegantných svetelných rámp až po atypické oblúkové tvary. Vybrať si môžete buď len základné prefabrikáty EasyBoard®, alebo celú sadu aj s príslušenstvom na kompletnú realizáciu. Objednávku realizovanú cez náš internetový obchod dopravíme kuriérom alebo našou vlastnou dopravou na Vami zadanú adresu.

 

» PREČO OBJEDNAŤ EASYBOARD®? «

 

Využitím moderných technológií si môžete uľahčiť Vašu prácu na stavbe. Realizácie budú jednoduchšie, krajšie a ešte Vám ponúknu možnosť ušetriť. Okrem bežných obkladov stúpačiek alebo svetelných rámp vyrobíme aj iné zložité tvary, ktoré bežným spôsobom nie je ani možné zrealizovať. Jednotlivé prvky sa dajú navzájom rôzne kombinovať, spájať alebo lepiť. Frézovať je možné z oboch strán sadrokartónovej platne a s rôznymi uhlami zalomenia. Okrem bežných sadrokartónových platni sú k dispozície aj prefabrikáty z impregnovaného alebo protipožiarného sadrokartónu. K dispozícii sú okrem platní štandardnej hrúbky 12,5mm aj 15mm hrubé platne.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantný výsledok je realizovaný jednoducho, rýchlo a šetrí až 70% času montáže. Využitie EasyBoardu® je na bežné, ale aj náročné realizácie. Prefabrikáty vyrobené s veľkou presnosťou zaručujú lepší vzhľad a značnú úsporu materiálu. Vďaka kombinácii rôznych uhlov a strán frézovania vzniknú tvary, ktoré bežným spôsobom nebolo možné zrealizovať. S EasyBoard® bude výsledok Vašej práce krajší, a výrazne jednoduchší na montáž. Spracovanie frézovaním ma využitie na jednoduché, ale aj veľmi náročné realizácie.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom