DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Strop s vonkajším lemom MINI

Vonkajší rozmer:
Výška bočnej hrany:
Spustenie od stropu:
Šírka vonkajšieho lemu:
Zapustenie strednej časti:
Kód produktu: 9990002111
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 14 dní
Cena bez DPH: 65.83
79.00
KS

Dekoračný sadrokartónový strop s vonkajším lemom MINI s možnosťou doplnenia o nepriame LED osvetlenie po obvode. Sadrokartónový prefabrikát je vyrobený ako jeden pevný kus. Po osadení na strop je potrebné presádrovať a prebrúsiť hlavičky skrutiek, napenetrovať a vymaľovať.  Na výber sú rozmery od 600x600mm až po 1100x1100mm. Prefabrikát je vyrobený je zo sadrokartónu hrubého 12.5mm.

Prefabrikát je dodávaný v zlepenom stave ako jeden pevný kus, všetky spoje sú vypáskované, vysádrované a vybrúsené. Ako doplnkový materiál je potrebné použiť len UD profil, ktorý sa upevní oceľovými hmoždinkami do stropu. Po osadení na strop stačí pretmeliť diery po stkrutkách, hrany zvislých spojov a prípadné nerovnosti medzi prefabrikátom a krivým stropom.  Horná strana bočnej hrany je po celom obvode strojovo zarezaná. 

VOLITEĽNÉ PARAMETRE

Šírka stropu   tento rozmer udáva vonkajšie rozmery svetelnej rampy
Výška bočnej hrany   vyberte si výšku vonkajšej hrany po obvode svetelnej rampy
Spustenie od stropu   v rámci objednávky si môžete zvoliť, o koľko má byť spodná vodorovná hrana svetelnej rampy spustená od nosného
    stropu
Šírka vonkajšieho lemu   tento rozmer udáva šírku vodorovného lemu po obvode svetelnej rampy medzi vonkajšou hranou a strednou zapustenou
    časťou
Rez sadrokartonovou rampou

Podoris sadrokartonovej rampy

ZAPUSTENIE STREDOVEJ ČASTI

Vnútorná časť v strede stropu je vždy vyplnená sadrokartónom, ktorý slúži na prekrytia prípadných rozvodov pre napájanie elektriny. Hĺbku tohto zapustenia si je možné zvoliť pri realizovani objednávky. Je ale potrebné dať pozor, aby táto výška bola minimálne o 30mm nižšia ako celkové spustenie spodnej hrany rampy od stropu.

Dekoračný strop s vonkajším lemom je možné po obvode doplniť LED pásom pre skryté nepriame osvetlenie. Vďaka plnej strednej časti je možné do stredu doviesť elektrický kábel na napojenie zapusteného, alebo prisadeného svietidla. Vznikne tak elegantné a funkčné centrálne svietidlo s možnosťou priameho, ale aj nepriameho osvetlenia.


 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.