DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle 0905 379 000

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


Strop s vonkajším lemom [MINI]

Vonkajší rozmer:
Výška bočnej hrany:
Spustenie od stropu:
Šírka vonkajšieho lemu:
Zapustenie strednej časti:
Kód produktu: 9990002111
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 5 dní
Cena bez DPH: 65.83
79.00
KS

Dekoračný sadrokartónový strop s vonkajším lemom MINI s možnosťou doplnenia o nepriame LED osvetlenie po obvode. Sadrokartónový prefabrikát je vyrobený ako jeden pevný kus. Po osadení na strop je potrebné presádrovať a prebrúsiť hlavičky skrutiek, napenetrovať a vymaľovať.  Na výber sú rozmery od 600x600mm až po 1100x1100mm. Prefabrikát je vyrobený je zo sadrokartónu hrubého 12.5mm.

 

Prefabrikát je dodávaný v zlepenom stave ako jeden pevný kus, všetky spoje sú vypáskované, vysádrované a vybrúsené. Ako doplnkový materiál je potrebné použiť len UD profil, ktorý sa upevní oceľovými hmoždinkami do stropu. Po osadení na strop stačí pretmeliť diery po stkrutkách, hrany zvislých spojov a prípadné nerovnosti medzi prefabrikátom a krivým stropom.  Horná strana bočnej hrany je po celom obvode strojovo zarezaná. 

 

» VOLITEĽNÉ PARAMETRE «

Šírka stropu   tento rozmer udáva vonkajšie rozmery svetelnej rampy
Výška bočnej hrany   vyberte si výšku vonkajšej hrany po obvode svetelnej rampy
Spustenie od stropu   v rámci objednávky si môžete zvoliť, o koľko má byť spodná vodorovná hrana svetelnej rampy spustená od nosného
    stropu
Šírka vonkajšieho lemu   tento rozmer udáva šírku vodorovného lemu po obvode svetelnej rampy medzi vonkajšou hranou a strednou zapustenou
    časťou
Rez sadrokartonovou rampou

Podoris sadrokartonovej rampy

» ZAPUSTENIE STREDOVEJ ČASTI «

Vnútorná časť v strede stropu je vždy vyplnená sadrokartónom, ktorý slúži na prekrytia prípadných rozvodov pre napájanie elektriny. Hĺbku tohto zapustenia si je možné zvoliť pri realizovani objednávky. Je ale potrebné dať pozor, aby táto výška bola minimálne o 30mm nižšia ako celkové spustenie spodnej hrany rampy od stropu.

 

Dekoračný strop s vonkajším lemom je možné po obvode doplniť LED pásom pre skryté nepriame osvetlenie. Vďaka plnej strednej časti je možné do stredu doviesť elektrický kábel na napojenie zapusteného, alebo prisadeného svietidla. Vznikne tak elegantné a funkčné centrálne svietidlo s možnosťou priameho, ale aj nepriameho osvetlenia.

 

 


 

» DEKORAČNÉ A STROPY A STENY EASYBOARD® «

 

Plánujete si skrášliť dom alebo byt dekoračným stropom alebo stenou? Ste skúsený montážnik sadrokartónu, zručný domáci majster alebo iba začínate robiť so sadrokartónom? Je úplne jedno aké veľké máte skúsenosti. S prefabrikátmi EasyBoard®  zvládnete montáž jednoduchšie, rýchlejšie a krajšie ako pri doteraz bežných montážnych postupoch. V ponuke máme rôzne tvary a rozmery dekoračných stien alebo stropov. Od jednoduchých ale elegantných svetelných rámp až po atypické oblúkové tvary. Vybrať si môžete buď len základné prefabrikáty EasyBoard®, alebo celú sadu aj s príslušenstvom na kompletnú realizáciu. Objednávku realizovanú cez náš internetový obchod dopravíme kuriérom alebo našou vlastnou dopravou na Vami zadanú adresu.

 

» PREČO OBJEDNAŤ EASYBOARD®? «

 

Využitím moderných technológií si môžete uľahčiť Vašu prácu na stavbe. Realizácie budú jednoduchšie, krajšie a ešte Vám ponúknu možnosť ušetriť. Okrem bežných obkladov stúpačiek alebo svetelných rámp vyrobíme aj iné zložité tvary, ktoré bežným spôsobom nie je ani možné zrealizovať. Jednotlivé prvky sa dajú navzájom rôzne kombinovať, spájať alebo lepiť. Frézovať je možné z oboch strán sadrokartónovej platne a s rôznymi uhlami zalomenia. Okrem bežných sadrokartónových platni sú k dispozície aj prefabrikáty z impregnovaného alebo protipožiarného sadrokartónu. K dispozícii sú okrem platní štandardnej hrúbky 12,5mm aj 15mm hrubé platne.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantný výsledok je realizovaný jednoducho, rýchlo a šetrí až 70% času montáže. Využitie EasyBoardu® je na bežné, ale aj náročné realizácie. Prefabrikáty vyrobené s veľkou presnosťou zaručujú lepší vzhľad a značnú úsporu materiálu. Vďaka kombinácii rôznych uhlov a strán frézovania vzniknú tvary, ktoré bežným spôsobom nebolo možné zrealizovať. S EasyBoard® bude výsledok Vašej práce krajší, a výrazne jednoduchší na montáž. Spracovanie frézovaním ma využitie na jednoduché, ale aj veľmi náročné realizácie.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 20% zľavu