DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Obojstranná rampa so zapusteným LED profilom 2 bm/ks

Šírka rampy:
Výška bočnej hrany:
25mm
Výrobca: EasyBoard
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: Výroba do 21 dní
Cena bez DPH: 33.25
39.90
KS

Vďaka modernej technológií frézovania sadrokartónu sme vytvorili elegantné prefabrikáty pre svetelné rampy a nepriame LED osvetlenie, kombinované s priamym LED osvetleném pomocou zafrézvaného profilu 7x9 mm na spodnej strane. Vzníká tak moderný a praktický doplnok do každého interiéru. Ide o veľmi variabilný produkt, ktorý vyrábame v rozmeroch presne podľa Vaších požiadaviek.

Rez svetelnou rampu 7x9mm

Svetelné rampy so zpusteným LED profilom 7x9 mm  špeciálne prefabrikáty vyrobené z 12,5 mm hrubého GKB sadrokartónu. Ich rozmery sú pevne definované a nedajú sa pri objednávke meniť. Stačí si vybrať tvar svetelnej rampy a počet požadovaných kusov. Pri požiadavke na svetelné rampy podľa individuálnych požiadaviek Vám dokážeme splniť predstavy po konzultácii cez e-mail (info@easyboard.sk), alebo si podľa svojich predstáv zvoľte jednotlivé prefabrikáty z našej ponuky v sekcii Frézovanie sadrokartónu na mieru.

Prefabrikáty sú dodávane len v pevnej dĺžke 2 m/ks a výške bočnej hrany 25 mm. Voliteľná je len celková šírka prefabrikátu. Ide o veľmi variabilný produkt, preto jeho súčasťou nie je LED profil ani LED pásik 7x9 mm. Podľa celkového rozsahu realizácie si toto príslušenstvo môžte zakúpiť v našom eshope v časti Frézovanie LED líšt

Rovnaká variabilita je možná aj pri celkovej montáži. Výška spustenia, ako aj spôsob kotvenia sa dá realizovať pomocou UD,  ale aj UW profilov rôznej šírky.  Tieto profily, ako aj pásiky na spustnie od stropu nájdete tiež v našom e-shope v sekcii Základné príslušenstvo. Montážne postupy sú podobné ako pri obojstranej svetelnej rampe. Rozdiel je len v osadení LED profilu do spodnej hrany sadrokartónového prefabrikátu. vzhľadom na variabilitu tohto prefabrikátu neponúkame ako možnosť objednanie komplenej sady. V prípade záujmu o konzultácie nás môžete kontaktovať.

Obsah balenia:
Spodný prefabrikát je dodávaný v pevnom zlepenom stave bez LED profili a LED pásika.

 

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 
 

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.