DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Zapustené stropy: Nepravidelné kruhy

Prevedenie platne:
Hĺbka zapustenia:
Kód produktu: 9990001511
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 14 dní
Cena bez DPH: 182.50
219.00
KS

Zapustené kruhy sú veľmi obľúbený doplnok na spestrenie sadrokartónových stropov v moderných interiéroch. Ich nepravidelné rozloženie je originálne a vďaka EasyBoardu® jednoduché riešenie na realizáciu. Kruhy rôznych priemerov je možné doplniť o zapustené, ale aj prisadené dizajnové svietidlá.

V rámci nášho internetového obchodu je možné si vybrať tri základné sadrokartónové platne s rôznym počtom a rozmerom zapustených kruhov. Pri montáži na strop je ich možné navzájom ľubovoľne kombinovať. Pokiaľ by Vám rozloženie kruhov nevyhovovalo, po dohode vyrobíme platne presne podľa Vami dodaných výkresov. 

PREVEDENIE PLATNE

Naša ponuka obsahuje tri základné druhy sadrokartónových platní GKB/RB s hrúbkou 12.5mm o rozmere 1200x2000mm, označené ako Panel "A", Panel "B" a Panel "C". Navzájom sa líšia počtom, rozmerom a polohou zapustených kruhov. Rozloženie a pozície jednotlivých kruhov sú znázornené na priloženom výkrese. Ich rozmery sú označené v legende k výkresu. 

Prefabrikáty sú dodané v štandardom normovanom prevedení Q2 pre sadrokartónové systémy, vypáskované, vysadrované a s prebrúsenými spojmi. Po ich osadení na strop je potrebné sádrou vyspraviť drobné detaily, ktoré mohli vzniknúť počas dopravy alebo montáži na strop. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať.

K dispozícii je možnosť voľby rôznej hĺbky zapustených kruhov. Vybraná hĺbka bude rovnaká na všetkých kruhoch objednanej sadrokartónovej platne.

 

Pokiaľ máte záujem o objednávku viacerých druhov dierovaných platní, je potrebné každú takúto platňu objednať samostatne.

Rozloženie sadrokartónových kruhových panelov Easyboard

MONTÁŽ PLATNÍ

Zapustené kruhy sú dodávané ako súčasť sadrokartónovej platne rozmeru 1200x2000mm. Pri montáži na strop je potrebné nosnú konštrukciu sadrokartónového stropu prispôsobiť tak, aby jej profily nezavadzali pri umiestnení zapustených sadrokartónových kruhov. Pokiaľ máte záujem do zapustených kruhov umiestniť bodové svietidlá, nezabudnite pri montáži konštrukcie stropu pripočítať okrem hĺbky kruhov aj výšku týchto svietidiel.

Nakoľko je sadrokartónová platňa z dôvodu perforácie krehká, pri manipulácii a jej osádzaní na strop doporučujeme podložiť túto platňu OSB doskou alebo druhou sadrokartónovou platňou. Táto platňa bude použitá len ako pomôcka na spevnenie pokiaľ nebude dierovaná platňa umiestnená na strop. Pred skrutkovaním stačí túto platňu postupne posúvať do jednej strany a priebežne skrutkovať na nosnú konštrukciu dierovaný sadrokartónový panel. Po upevnení všetkých skrutiek už nie je táto pomocná platňa potrebná.

Po osadení všetkých platní na strop je potrebné spoje prepáskovať, vysádrovať a vybrúsiť podľa bežných štandardov pre montáž sadrokartónu. Pred maľovaním je potrebné povrch celého stropu napenetrovať.

Ak by ste mali záujem o iné rozmery, rozmiestnenie alebo hĺbky zapustených kruhov neváhajte nás kontaktovať. V rámci výroby sadrokartónových prefabrikátov ponúkame rôzne atypické tvary vyrobené zo sadrokartónu podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. Uvedený nákres alebo obrázok je len vzorka pre inšpiráciu, aby sme ukázali možnosti našej výroby. Použitie má do sadrokartónových stropov, stien a priečok. V prípade záujmu vyrobíme rôzne iné tvary podľa zaslaných podkladov.


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.