DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 350€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle 0905 379 000

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


Zapustené stropy "Nepravidelné kruhy"

Prevedenie platne:
Hĺbka zapustenia:
Kód produktu: 9990001511
Výrobca: EasyBoard®
Dostupnosť: do 7 dní
Cena bez DPH: 182.50
219.00
KS

Zapustené kruhy sú veľmi obľúbený doplnok na spestrenie sadrokartónových stropov v moderných interiéroch. Ich nepravidelné rozloženie je originálne a vďaka EasyBoardu® jednoduché riešenie na realizáciu. Kruhy rôznych priemerov je možné doplniť o zapustené, ale aj prisadené dizajnové svietidlá.

 

V rámci nášho internetového obchodu je možné si vybrať tri základné sadrokartónové platne s rôznym počtom a rozmerom zapustených kruhov. Pri montáži na strop je ich možné navzájom ľubovoľne kombinovať. Pokiaľ by Vám rozloženie kruhov nevyhovovalo, po dohode vyrobíme platne presne podľa Vami dodaných výkresov. 

 

» PREVEDENIE PLATNE «

Naša ponuka obsahuje tri základné druhy sadrokartónových platní GKB/RB s hrúbkou 12.5mm o rozmere 1200x2000mm, označené ako Panel "A", Panel "B" a Panel "C". Navzájom sa líšia počtom, rozmerom a polohou zapustených kruhov. Rozloženie a pozície jednotlivých kruhov sú znázornené na priloženom výkrese. Ich rozmery sú označené v legende k výkresu. 

 

Prefabrikáty sú dodané v štandardom normovanom prevedení Q2 pre sadrokartónové systémy, vypáskované, vysadrované a s prebrúsenými spojmi. Po ich osadení na strop je potrebné sádrou vyspraviť drobné detaily, ktoré mohli vzniknúť počas dopravy alebo montáži na strop. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať.

 

K dispozícii je možnosť voľby rôznej hĺbky zapustených kruhov. Vybraná hĺbka bude rovnaká na všetkých kruhoch objednanej sadrokartónovej platne.

 

Pokiaľ máte záujem o objednávku viacerých druhov dierovaných platní, je potrebné každú takúto platňu objednať samostatne.

Rozloženie sadrokartónových kruhových panelov Easyboard

» MONTÁŽ PLATNÍ «

Zapustené kruhy sú dodávané ako súčasť sadrokartónovej platne rozmeru 1200x2000mm. Pri montáži na strop je potrebné nosnú konštrukciu sadrokartónového stropu prispôsobiť tak, aby jej profily nezavadzali pri umiestnení zapustených sadrokartónových kruhov. Pokiaľ máte záujem do zapustených kruhov umiestniť bodové svietidlá, nezabudnite pri montáži konštrukcie stropu pripočítať okrem hĺbky kruhov aj výšku týchto svietidiel.

 

Nakoľko je sadrokartónová platňa z dôvodu perforácie krehká, pri manipulácii a jej osádzaní na strop doporučujeme podložiť túto platňu OSB doskou alebo druhou sadrokartónovou platňou. Táto platňa bude použitá len ako pomôcka na spevnenie pokiaľ nebude dierovaná platňa umiestnená na strop. Pred skrutkovaním stačí túto platňu postupne posúvať do jednej strany a priebežne skrutkovať na nosnú konštrukciu dierovaný sadrokartónový panel. Po upevnení všetkých skrutiek už nie je táto pomocná platňa potrebná.

 

Po osadení všetkých platní na strop je potrebné spoje prepáskovať, vysádrovať a vybrúsiť podľa bežných štandardov pre montáž sadrokartónu. Pred maľovaním je potrebné povrch celého stropu napenetrovať.

 

Ak by ste mali záujem o iné rozmery, rozmiestnenie alebo hĺbky zapustených kruhov neváhajte nás kontaktovať. V rámci výroby sadrokartónových prefabrikátov ponúkame rôzne atypické tvary vyrobené zo sadrokartónu podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. Uvedený nákres alebo obrázok je len vzorka pre inšpiráciu, aby sme ukázali možnosti našej výroby. Použitie má do sadrokartónových stropov, stien a priečok. V prípade záujmu vyrobíme rôzne iné tvary podľa zaslaných podkladov.

 

 


 

» DEKORAČNÉ A STROPY A STENY EASYBOARD® «

 

Plánujete si skrášliť dom alebo byt dekoračným stropom alebo stenou? Ste skúsený montážnik sadrokartónu, zručný domáci majster alebo iba začínate robiť so sadrokartónom? Je úplne jedno aké veľké máte skúsenosti. S prefabrikátmi EasyBoard®  zvládnete montáž jednoduchšie, rýchlejšie a krajšie ako pri doteraz bežných montážnych postupoch. V ponuke máme rôzne tvary a rozmery dekoračných stien alebo stropov. Od jednoduchých ale elegantných svetelných rámp až po atypické oblúkové tvary. Vybrať si môžete buď len základné prefabrikáty EasyBoard®, alebo celú sadu aj s príslušenstvom na kompletnú realizáciu. Objednávku realizovanú cez náš internetový obchod dopravíme kuriérom alebo našou vlastnou dopravou na Vami zadanú adresu.

 

» PREČO OBJEDNAŤ EASYBOARD®? «

 

Využitím moderných technológií si môžete uľahčiť Vašu prácu na stavbe. Realizácie budú jednoduchšie, krajšie a ešte Vám ponúknu možnosť ušetriť. Okrem bežných obkladov stúpačiek alebo svetelných rámp vyrobíme aj iné zložité tvary, ktoré bežným spôsobom nie je ani možné zrealizovať. Jednotlivé prvky sa dajú navzájom rôzne kombinovať, spájať alebo lepiť. Frézovať je možné z oboch strán sadrokartónovej platne a s rôznymi uhlami zalomenia. Okrem bežných sadrokartónových platni sú k dispozície aj prefabrikáty z impregnovaného alebo protipožiarného sadrokartónu. K dispozícii sú okrem platní štandardnej hrúbky 12,5mm aj 15mm hrubé platne.

 

EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

» VÝHODY «

 
  • Elegantný výsledok je realizovaný jednoducho, rýchlo a šetrí až 70% času montáže. Využitie EasyBoardu® je na bežné, ale aj náročné realizácie. Prefabrikáty vyrobené s veľkou presnosťou zaručujú lepší vzhľad a značnú úsporu materiálu. Vďaka kombinácii rôznych uhlov a strán frézovania vzniknú tvary, ktoré bežným spôsobom nebolo možné zrealizovať. S EasyBoard® bude výsledok Vašej práce krajší, a výrazne jednoduchší na montáž. Spracovanie frézovaním ma využitie na jednoduché, ale aj veľmi náročné realizácie.

 EasyBoard sadrokartonove prefabrikaty

 

 


 


čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón

Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 20% zľavu