DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 450€
Registrovaní zákazníci získavajú kód na zľavu 5%
Infolinka: +421 905 379 000

Infolinka: +421 905 379 000
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Obláčiky

Kotvenie:
Rozmer obláčika:
Výška bočnej hrany:
Povrchová úprava:
bez povrchovej úpravy
Výrobca: EasyBoard®
Kód: 210001101
Dostupnosť: výroba do 14 pracovných dní
Cena bez DPH: 20.75
24.90 ks

Hľadáte vhodnú dekoráciu do detskej izby? Práve pre Vás sme vytvorili sériu dekoračných sadrokartónových prefabrikátov rôznych tvarov ako je obláčik, lietadlo a pod. Na základe Vaších podkladov a nákresu vyrobíme sadrokartónový obláčik alebo iné tvary, ktoré je možné zavesiť na strop alebo stenu. V kombinácii s nepriamym LED osvetlením a bodovými svetlami je ideálny doplnok na strop do detskej izby.

 

MOŽNOSTI KOTVENIA

  • bez kotviacich prvkov: prefabrikáty sú dodávané bez doplnkového kotviaceho materiálu a konzól na upevnenie
  • na závtovú tyč: prefabrikáty sú doplnené o pomocné konzoly na uchytenie na strop cez závitovú tyčku - 3 alebo 4 ks x 25 cm
  • na lankách: ku cene sú doplnené konzoly a lanká potrebné na podvesenie prefabrikátov na strop

POVRCHOVÁ ÚPRAVA

  • bez povrchovej úpravy

prefabrikáty sú dodávané v prevedení Q2, vypáskované, vysadrované a s prebrúsenými spojmi. Po ich osadení na strop je potrebné sádrou vyspraviť drobné detaily, ktoré sa mohli poškodiť počas manipulácie pri osádzaní na strop. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať.

V cene je povrchová úprava v štandardnom normovanom prevedení Q2 pre sadrokartónové systémy s podkladom pripraveným na maľovanie. Prefabrikáty sú dodávané vypáskované, vysadrované a prebrúsené. Pred maľovaním je potrebné podklad dôkladne napenetrovať. Ostatné možnosti povrchovej úpravy sú nacenené po dohode. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Vzhľadom na manipuláciu pri doprave a montáži je potrebné prefabrikát po osadení na strop dôkladne skontrolovať. Prípadné drobné poškodenia je potrebné pred maľovaním vyspraviť finálnym tmelom alebo sadrou.

OSVETLENIE

V kombinácii s nepriamym LED osvetlením alebo zapustenými bodovkami vznikne originálny a funkčný doplnok interiéru. LED osvetlenie a napájacie zdroje nie sú súčasťou dodávky.  

V rámci výroby sadrokartónových prefabrikátov ponúkame rôzne atypické tvary. Uvedený nákres alebo obrázok je len vzorka pre inšpiráciu, aby sme ukázali možnosti našej výroby. Je použiteľný do sadrokartónových stropov, stien a priečok. V prípade záujmu vyrobíme rôzne iné tvary podľa zaslaných podkladov.

 

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách! Prihláste sa na odber newsletteru .

Alebo sa zaregistrujte ako zákazník a ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu.