DOPRAVA ZDARMA po celom území Slovenska pri objednávkach nad 450€
Infolinka: +421 905 379 000
Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy

Máte otázky? Konzultujte ich s našimi špecialistami na telefónnom čísle
0905 379 000


Prefabrikáty

SADROKARTÓNOVÉ PREFABRIKÁTY

Prefabrikáty EasyBoard® sú moderný a rýchly spôsob ako docieliť zmeny interiéru. Či už si vyberiete svetelnú rampu, alebo garniže, ku ktorým viete napojiť nepriame svietenie, montáž zvládnete úplne bez problému. Naviac, dokážete vylepšiť vzhľad miestností, v ktorých trávite veľa času.

 


Svetelné rampy

Svetelná rampa má nielen estetický efekt, ale tiež ponúkne, za tmy, zlepšenie svetelných podmienok. Okrem nepriameho osvetlenia môže byť osadená priamymi svetelnými zdrojmi.

Prejdite na produkty


Garniže

Sadrokartónové garniže ponúkajú decentnú možnosť ako skryť mechanizmy  závesov a záclon. tiež môžu byť zdrojom nepriameho svetla na doplnenie atmosféry interiéru

Prejdite na produkty


Stĺpy

Oblúkové obklady stĺpov neboli nikdy jednoduchšie. Stačí zvoliť správny priemer a následne ho stačí zložiť, pretmeliť a prepáskovať spoje. Časová výhoda na nezaplatenie

Prejdite na produkty

 

Easyboard blog - Atypická výroba zo sadrokartónu

Frézovanie sadrokartónu na mieru

Prefabrikáty EasyBord® sú vyrobené na mieru z 12,5mm hrubého sadrokartónu s dĺžkou 2m presne podľa Vaších zvolených rozmerov. Stačí si vybrať tvar, rozmery jednotlivých strán a počet kusov.

Prejdite na produkty

Frézovanie LED líšt

Moderná technológia umožňuje frézovanie presných a rovných drážok do sadrokartónu. Frézujeme do sadrokartónu rôzne druhy a rozmery hliníkových líšt pre LED pásy.

Prejdite na produkty

čiara

prefabrikáty easyboard

hviezda hviezda hviezda hviezda hviezda

Prefabrikáty easyboard

Základné sadrokartónové prefabrikáty easyboard® si môže každý záujemca pohodlne objednať prostredníctvom našich interentových stránok, ktoré obsahujú širokú ponuku nielen sadrokartónových prefabrikátov, ale aj dekoračných stropov, stien alebo garníží.

Opýtajte sa nás

 

 

easyboard kupón
Buďte prvý kto sa dozvie o našich najnovších produktoch a ponukách!
Ako darček na privítanie vám dáme kupón na 5% zľavu. Zľavu Vám aktivujeme po registrácii.