Naposledy zobrazené
Vzorové detaily použitia Easyboardu
Montážne postupy
 

KONTAKT / OSOBNÝ ODBER

Opletalova 6833

841 07 Bratislava - Devínska Nová Ves

 

Vedľa výrobného závodu VW Bratislava

 

Fakturačná adresa:

EasyBoard s.r.o.
Povoznícka 18

841 03 Bratislava

 

INFOLINKA
+421 905 379 000

 

E-MAIL
info@easyboard.sk

 

OTVÁRACIA DOBA

Pon. - Pia.
8:00 - 11:30 a 12:30 - 16:00 hod

 

Online chat poradňa vždy 
keď svieti na zeleno "ONLINE"

 

 


Obojstranná rampa so zapusteným LED profilom 2bm/ks

Cena 35.91
Pôvodná cena 39.90, Zľava 10 %
Dostupnosť: Výroba do 5dní
Šírka rampy:
Výška bočnej hrany:
25mm
Cena bez DPH: 29.93
Výrobca: EasyBoard
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

 

Obojstranná rampa so zapusteným LED profilom 2bm/ks

 

Vďaka modernej technológií frézovania sadrokartónu sme vytvorili elegantné prefabrikáty pre svetelné rampy a nepriame LED osvetlenie, kombinované s priamym LED osvetleném pomocou zafrézvaného profilu 7x9mm na spodnej strane. Vzníká tak moderný a praktický doplnok do každého interiéru. Ide o veľmi variabilný produkt, ktorý vyrábame v rozmeroch presne podľa Vaších požiadaviek.

Rez svetelnou rampu 7x9mm

Svetelné rampy so zpusteným LED profilom 7x9mm  špeciálne prefabrikáty vyrobené z 12,5mm hrubého GKB sadrokartónu. Ich rozmery sú pevne definované a nedajú sa pri objednávke meniť. Stačí si vybrať tvar svetelnej rampy a počet požadovaných kusov. Pri požiadavke na svetelné rampy podľa individuálnych požiadaviek treba vybrať produkt z ponuky prefabrikátov na mieru.

 

Prefabrikáty sú dodávane len v pevnej dĺžke 2m/ks a výške bočnej hrany 25mm. Voliteľná je len celková šírka prefabrikátu. Ide o veľmi variabilný produkt, preto jeho súčasťou nie je LED profil ani LED pásik 7x9mm. Podľa celkového rozsahu realizácie sí toto príslušenstvo môžte zakúpiť v našom eshope v časti "Frézovanie LED líšt". 

 

Rovnaka variabilita je možná aj pri ceľkovej montáži. Výška spustenia ako aj sposob kotvenia sa dá realizovať pomocou UD,  ale aj UW profilov rôznej šírky.  Tieto profily, ako aj pásiky na sustnie od stropu najdete tiež v našom Eshopev sekcii "Základné príslušenstvo. Montážne postupy sú podobné ako rpi obojstranej svetelnej rampe. Rozdiel je len v osadení LED profilu do spodnej hrany sadrokartónového prefabrikátu. V zhľadom na variabilitu a možnosti tohto prefabrikátu neponúkame ako možnosť objednanie komplenej sady. V pripade záujmu o konzultácie nás môžte kontaktovať.

 

Obsah balenia:

Spodný prefabrikát je dodávaný v pevnom zlepenom stave bez LED profili a LED pásika.